Super Ace 2 (TaDa Gaming)

Super Ace 2 (TaDa Gaming) дэма і агляд TaDa Gaming слота

Рэйтынг: 60% (1 голас) ∨
Прапанаваць праўкі
Параўнанне
Рэйтынг меркаванняў   0
0
0
Калі ласка, пачакайце...
Правайдэр
Тып гульні
Валацільнасць
Аддача
Макс выйгрыш
10000 xB
Дыяпазон ставак
0.50 - 100 ($€£₽)
Сетка
5 x 1024
Дата рэлізу: 04.03.2025
Дэма Агляд Падобныя Казіно Бонусы Водгукі
Super Ace 2 (TaDa Gaming)
Разгарнуць
Абнавіць
Паведаміць

Гуляць бясплатна ў дэма-версію Super Ace 2 (TaDa Gaming) ад TaDa Gaming

Super Ace 2 (TaDa Gaming) - гульнявы ​​аўтамат з катэгорыі ад кампаніі TaDa Gaming, які выйшаў на рынак 04.03.2025. Гульня выканана ў жанры і даступна для карыстальнікаў кампутараў, тэлефонаў і планшэтаў. У гульнявога аўтамата валацільнасць і невядомая RTP. Гульнявое поле распрацавана па схеме 5 на 1024 (барабанаў * ліній). Мінімальная стаўка пачынаецца з 0.50 ($€£₽), а максімальная дасягае 100 ($€£₽). Максімальны выйгрыш (множнік да адной стаўкі) роўны 10000 xB. Галоўныя асаблівасці аўтамата - , , , .

Паспрабуйце слот Super Ace 2 (TaDa Gaming) анлайн бясплатна ў дэма-рэжыме без запампоўкі або рэгістрацыі. Каб пачаць гуляць, проста загрузіце гульню і націсніце кнопку 'круціць'.

Super Ace 2 (TaDa Gaming): RTP і валацільнасць

RTP Super Ace 2 (TaDa Gaming) пакуль невядомы.

Super Ace 2 (TaDa Gaming) - слот з сярэдне-нізкай валацільнасцю: невялікія і сярэднія выйгрышы выпадаюць часта, буйныя рэдкія.

Параметры гульні
Асноўныя дадзеныя
Параметры Значэнні
Вытворца аўтамата: TaDa Gaming
Дата рэлізу: 04.03.2025
Тып гульнявога аўтамата:
Аддача (%):
Валацільнасць:
Макс выйгрыш: 10000 xB
Мінімальная стаўка ($€£₽): 0.50
Максімальная стаўка ($€£₽): 100
Манет на лінію: 1 - 1
Колькасць барабанаў: 5
Колькасць ліній: 1024
Гульнявыя функцыі
Параметры Значэнні
Тэма гульнявога аўтамата:
Спецыяльныя функцыі (бонускі): , , ,
Прагрэсіўны джэкпот:
Скатар:
Бонусная гульня:
Купля бонуснай гульні:
Фры спіны:
Дзікі сімвал:
Множнік для Wild:
Рызыка/Гембл/Падваенне:
Аўтаматычная гульня:
Анлайн казіно

Казіно з Super Ace 2 (TaDa Gaming)

Playamo Casino
Playamo Casino
Рэйтынг 71
83.1/100
Софты (Гульні):
119 (15350)
Мін дэпазіт:
10 USD, 20 EUR, 2 mBTC
Час выплат:
Кашалькі,маментальна
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
GCB
Rooster Casino
Rooster Casino
Рэйтынг 23
77/100
Софты (Гульні):
138 (14907)
Мін дэпазіт:
20 EUR, 20 USD
Час выплат:
Кашалькі,маментальна
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
GCB
Lucky 7 Even Casino
Lucky 7 Even Casino
Рэйтынг 26
75.7/100
Софты (Гульні):
124 (14227)
Мін дэпазіт:
20 USD, 20 USDT
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
GCB
BC.Game Casino
BC.Game Casino
Рэйтынг 63
73.8/100
Софты (Гульні):
68 (11634)
Мін дэпазіт:
1 mBTC, 1 RUB, 1 USDT
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
AOFABCLBNLRC
Rooli Casino
Rooli Casino
Рэйтынг 8
70.5/100
Софты (Гульні):
106 (13428)
Мін дэпазіт:
30 EUR, 30 USD
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
GCB
mBit Casino
mBit Casino
Рэйтынг 10
70.3/100
Софты (Гульні):
39 (8277)
Мін дэпазіт:
0.3 mBTC
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
GCB
Level Up Casino
Level Up Casino
Рэйтынг 15
69.6/100
Софты (Гульні):
96 (12101)
Мін дэпазіт:
10 EUR, 10 USD, 0.2 mBTC
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
GCB
King Billy Casino
King Billy Casino
Рэйтынг 36
69.5/100
Софты (Гульні):
69 (10079)
Мін дэпазіт:
10 USD, 10 EUR, 0.1 mBTC
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
GCB
Money-x Casino
Money-x Casino
Рэйтынг 58
68.5/100
Софты (Гульні):
100 (15260)
Мін дэпазіт:
200 RUB
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
AOFA
Coldbet Casino
Coldbet Casino
Рэйтынг 40
67.7/100
Софты (Гульні):
127 (15445)
Мін дэпазіт:
10 EUR
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
GCB
Усе казіно з Super Ace 2 (TaDa Gaming)
Devil Fire
Devil Fire
TaDa Gaming
Devil Fire
Аддача:
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Truco Paulista
Truco Paulista
TaDa Gaming
Truco Paulista
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Happy Taxi
Happy Taxi
TaDa Gaming
Happy Taxi
Аддача:
Валацільнасць:
Нізкая
Барабанаў / Ліній:
5 / 9
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Jogo do Bicho (TaDa Gaming)
Jogo do Bicho (TaDa Gaming)
TaDa Gaming
Jogo do Bicho (TaDa Gaming)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Mines Gold
Mines Gold
TaDa Gaming
Mines Gold
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Arena Fighter
Arena Fighter
TaDa Gaming
Arena Fighter
Аддача:
97 %
Валацільнасць:
сярэдне-высокая
Барабанаў / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Ultimate Texas Holdem
Ultimate Texas Holdem
TaDa Gaming
Ultimate Texas Holdem
Аддача:
96.5 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Ocean King - Jackpot
Ocean King - Jackpot
TaDa Gaming
Ocean King - Jackpot
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
European Roulette (TaDa Gaming)
European Roulette (TaDa Gaming)
TaDa Gaming
European Roulette (TaDa Gaming)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
1 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
3 Coin Treasures
3 Coin Treasures
TaDa Gaming
3 Coin Treasures
Аддача:
97 %
Валацільнасць:
Сярэдне-нізкая
Барабанаў / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Усе TaDa Gaming слоты
Бясплатны слот

Вам таксама можа спадабацца

SuperTracks Railways
SuperTracks Railways
RAW iGaming
SuperTracks Railways
Аддача:
95.5 %
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Superstars
Superstars
NetEnt
Superstars
Аддача:
96.08 %
Валацільнасць:
сярэдне-высокая
Барабанаў / Ліній:
5 / 45
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Superstar Sevens
Superstar Sevens
Hacksaw Gaming
Superstar Sevens
Аддача:
96.37 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
6 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Supersonic Express: Hold and Win
Supersonic Express: Hold and Win
Octoplay
Supersonic Express: Hold and Win
Аддача:
Валацільнасць:
Сярэдне-нізкая
Барабанаў / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Supersized
Supersized
NoLimit City
Supersized
Аддача:
96.07 %
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
5 / 259
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
SuperShot 2
SuperShot 2
KA Gaming
SuperShot 2
Аддача:
97.1 %
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Бясплатны слот

Падобныя на Super Ace 2 (TaDa Gaming) гульні

Double Flux
Double Flux
Massive Studios
Double Flux
Аддача:
96.56 %
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
6 / 30
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Money in the Middle
Money in the Middle
Atomic Slot Lab
Money in the Middle
Аддача:
97.83 %
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Immortal Romance Assembl'Em
Immortal Romance Assembl'Em
Stormcraft Studios
Immortal Romance Assembl'Em
Аддача:
96 %
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Gilded Eagle
Gilded Eagle
Ruby Play
Gilded Eagle
Аддача:
96.33 %
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Piggy Poker
Piggy Poker
GameCo
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Mega Ace (5G Games)
Mega Ace (5G Games)
5G Games
Mega Ace (5G Games)
Аддача:
97.12 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 1024
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Big Road Baccarat
Big Road Baccarat
IGT (WagerWorks)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Kung Fu Leopard
Kung Fu Leopard
5G Games
Kung Fu Leopard
Аддача:
97 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
3 / 10
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Classic Baccarat (BGaming)
Classic Baccarat (BGaming)
BGaming
Classic Baccarat (BGaming)
Аддача:
98.76 %
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Blackjack+ (SabaPlay)
Blackjack+ (SabaPlay)
SabaPlay
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Усе падобныя гульні
Бясплатны слот

Новыя слоты ад TaDa Gaming

Fortune Zombie Dark City
Fortune Zombie Dark City
TaDa Gaming
Fortune Zombie Dark City
Аддача:
97 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Egg Eruption
Egg Eruption
TaDa Gaming
Egg Eruption
Аддача:
97.1 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
777 Rainbow Rampage
777 Rainbow Rampage
TaDa Gaming
777 Rainbow Rampage
Аддача:
97.1 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
3 Bao Riches
3 Bao Riches
TaDa Gaming
3 Bao Riches
Аддача:
97 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
3 Dragons' Coin
3 Dragons' Coin
TaDa Gaming
3 Dragons' Coin
Аддача:
97.01 %
Валацільнасць:
Сярэдне-нізкая
Барабанаў / Ліній:
5 / 7776
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Pirate Queen 9999
Pirate Queen 9999
TaDa Gaming
Pirate Queen 9999
Аддача:
97.11 %
Валацільнасць:
Сярэдне-нізкая
Барабанаў / Ліній:
6 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Gems of BUXEXA
Gems of BUXEXA
TaDa Gaming
Gems of BUXEXA
Аддача:
96.56 %
Валацільнасць:
Сярэдне-нізкая
Барабанаў / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
High Noon (TaDa Gaming)
High Noon (TaDa Gaming)
TaDa Gaming
High Noon (TaDa Gaming)
Аддача:
97 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 14
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Charge Bison
Charge Bison
TaDa Gaming
Charge Bison
Аддача:
96.57 %
Валацільнасць:
сярэдне-высокая
Барабанаў / Ліній:
5 / 4096
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Jackpot Football
Jackpot Football
TaDa Gaming
Jackpot Football
Аддача:
97.03 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Усе TaDa Gaming слоты
Бясплатны слот

Будучыя прэрэлізы TaDa Gaming

Coin Nonet Joker
Coin Nonet Joker
TaDa Gaming
Аддача:
94.21 %
Валацільнасць:
Нізкая
Барабанаў / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Усе будучыя прэрэлізы TaDa Gaming
Бясплатны слот

Новыя слот бонусы для Super Ace 2 (TaDa Gaming)

Money-x Casino
Прывітальны бонус
Money-x Casino
Памер бонуса
50 спіной✅ 50 спінаў без вейджара
ПРАМАКОД:
4LUCK1
Макс бонус:
50 спіной
Дэп для выдачы:
1500 RUB
Вэйджэр:
Без вэйджара
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Бонус на 5-ы дэпазіт
Coldbet Casino
Памер бонуса
150 спіной✅ Бонус за 5-ы дэпазіт
ПРАМАКОД:
CPJACQT5
Макс бонус:
150 спіной
Дэп для выдачы:
3000 RUB
Вэйджэр:
5 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Бонус на 4-ы дэпазіт
Coldbet Casino
Памер бонуса
125 спіной✅ Бонус на 4-ы дэпазіт
ПРАМАКОД:
H1OESNJB
Макс бонус:
125 спіной
Дэп для выдачы:
не патрабуецца
Вэйджэр:
10 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Бонус на 3-ці дэпазіт
Coldbet Casino
Памер бонуса
100 спіной✅ Бонус за трэці дэпазіт
ПРАМАКОД:
CUWPEAB
Макс бонус:
100 спіной
Дэп для выдачы:
3000 RUB
Вэйджэр:
15 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Бонус на 2-гі дэпазіт
Coldbet Casino
Памер бонуса
75 спіной✅ Бонус на другі дэпазіт
ПРАМАКОД:
BALRQNJ9H
Макс бонус:
75 спіной
Дэп для выдачы:
3000 RUB
Вэйджэр:
18 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Прывітальны бонус
Coldbet Casino
Памер бонуса
50 спіной✅ Эксклюзіўны прывітальны
ПРАМАКОД:
WTGNEQUE
Макс бонус:
50 спіной
Дэп для выдачы:
3000 RUB
Вэйджэр:
20 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Кэш-бонус
Coldbet Casino
Памер бонуса
1000 RUB✅ Эксклюзіўны бездэп
ПРАМАКОД:
YAVSIIF21
Макс бонус:
1000 RUB
Дэп для выдачы:
не патрабуецца
Вэйджэр:
25 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Бонус на 4-ы дэпазіт
Coldbet Casino
Памер бонуса
25 %✅ Бонус за 4-ы дэпазіт
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
450 EUR
Дэп для выдачы:
10 EUR
Вэйджэр:
35 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Бонус на 3-ці дэпазіт
Coldbet Casino
Памер бонуса
25 %✅ Бонус на 3-і дэпазіт
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
400 EUR
Дэп для выдачы:
15 EUR
Вэйджэр:
35 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Coldbet Casino
Бонус на 2-гі дэпазіт
Coldbet Casino
Памер бонуса
50 %✅ Бонус на другі дэпазіт
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
350 EUR
Дэп для выдачы:
15 EUR
Вэйджэр:
35 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
Усе TaDa Gaming бонусы
Бясплатны слот

Інфармацыя аб публікацыі

Параметры Размешчана на нашым сайце
Дата дадання 25 сакавіка 2025 г. у 16:21
Апошняя рэдакцыя 25 сакавіка 2025 г. у 16:21
Праглядаў 94
Бясплатны слот

Аўтар карткі

Параметры Агляд Super Ace 2 (TaDa Gaming) падрыхтаваны і апублікаваны
Публікацыя 4LUCK Выдавец
Аўтар карткі
Праверана фактчэкерам IvanPronin IvanPronin CEO | |
Усе правы абаронены

Усе брэнды і гандлёвыя маркі, згаданыя на гэтай старонцы, належаць іх уладальнікам і выкарыстоўваюцца выключна ў інфармацыйных мэтах у адпаведнасці з умовамі добрасумленнага карыстання.
4LUCK з'яўляецца незалежным аглядным парталам і не звязаны, не адобраны і не кіруецца ні адным з брэндаў, апісаных на гэтай старонцы.

Гульня казіно

Водгукі і меркаванні гульцоў (0)

Паведамленняў пакуль няма

На дадзены момант тут няма ніводнага каментара. Вы можаце стаць першым постэрам.

Напісаць водгук, каментар

Ацаніць гульнявы аўтамат і напісаць водгук