Mirror Bingo Casino

Mirror Bingo Casino дэталёвы разбор

#1008 у рэйтынгу з ацэнкай 46/100
Прапанаваць праўкі
Параўнанне
Рэйтынг казіно
1 996
Водгукаў
0
Абмеркавання
0
Бонусаў
0
Слотаў
6067
Софтаў
44
Прадстаўнік на сайце
4Luck
Пасрэднік у спрэчках
4Luck
Агляд Прэтэнзіі Слоты Водгукі Абмеркаванні Пытанні Падзеі

Агульны рэйтынг у 2026

Рэйтынг APC
Карыстацкі Рэйтынг
Рэйтынг меркаванняў   +1
+1
0
Калі ласка, пачакайце...
Дынаміка адзнак
Mirror Bingo Casino

Рэйтынг Супольнасці

35
Ад 1 удзельніка

Дадаць водгук

Экспертныя адзнакі
Якую адзнаку эксперты паставілі Mirror Bingo Casino
Пакуль ніводны з ацэншчыкаў не дадаў рэцэнзію на Mirror Bingo Casino
Карыстальніцкія адзнакі
Якую адзнаку давалі рэальныя гульцы Mirror Bingo Casino ?
MariyaKonor
MariyaKonor дадаў адзнаку гульца
2 years таму
3.5 GPs
Mirror Bingo Casino

Зводка

Мін дэпазіт
20 EUR
Мін. выснова
20 EUR
Дэпазіт і вывад
Умовы і ліміты на вывад сродкаў
Тып казіно
Саппорт
24/7
Мовы інтэрфейсу
Год заснавання
2020
Аператар
Рэгуляванне
Казіно ў групе
63
Падаць скаргу
Mirror Bingo Casino

Афіцыйны сайт

Параметры Картка сайта казіно Mirror Bingo Casino
Афіцыйны сайт казіно Перайсці на сайт
Аператар казіно
Ліцэнзія Mirror Bingo Casino United Kingdom
Нумар ліцэнзіі 152449
Сертыфікацыя і Тэставанне
Софт NetEntNetEntMerkur GamingMerkur GamingBlueprint GamingBlueprint GamingPragmatic PlayPragmatic PlayRed Tiger GamingRed Tiger GamingBig Time Gaming (BTG)Big Time Gaming (BTG)WMS GamingWMS GamingYggdrasil GamingYggdrasil GamingNextGen GamingNextGen GamingElk StudiosElk StudiosEzugiEzugiEyeconEyeconSaucify (BetOnSoft)Saucify (BetOnSoft)Bally WulffBally WulffSG Gaming (Barcrest)SG Gaming (Barcrest)Lightning Box GamesLightning Box GamesLeander GamesLeander GamesTom HornTom HornRabcatRabcat2By2 Gaming2By2 GamingIron Dog StudioIron Dog StudioPlaysonPlayson1x2 Gaming1x2 GamingPlaytechPlaytechRealistic GamesRealistic Gameshigh5gameshigh5gamesChance InteractiveChance InteractiveedictedictGeniiGeniiSG (Scientific Games)SG (Scientific Games)Ainsworth SoftwareAinsworth SoftwareShuffle MasterShuffle MasterReelPlayReelPlayPlatipusPlatipusG.GamesG.GamesHacksaw GamingHacksaw GamingJust For The WinJust For The WinGamomatGamomatInspired GamingInspired GamingSlingo OriginalsSlingo OriginalsGamevyGamevyFoxiumFoxiumFantasma GamesFantasma GamesEvolution GamingEvolution Gaming
Правайдэры жывога казіно EzugiEzugiEvolution GamingEvolution Gaming
Падтрымліваюцца мовы Англійская (EN)
Mirror Bingo Casino

Дэпазіты, высновы і ўмовы аплаты

Параметры Варыянты аплаты
Мінімальная сума дэпазіту 20 EUR
Мінімальная сума зняцця 20 EUR
Падтрымліваюцца валюты British pound (GBR), Euro (EUR)
Метады дэпазіту , , , , , ,
Метады вываду , , , , , ,
Верыфікацыя пры вывадзе сродкаў
Холд сумы вываду
Умовы вываду
лімііты на выснову
час чакання вываду 0-72 г.д.
электронныя кашалькі 0-24 г.д.
банкаўскія карты 0-48 г.д.
банкаўскія рахункі не вырабляецца
выплаты ў выходныя
Mirror Bingo Casino

На мабільным ці кампутары

Параметры Гульнявая платформа Mirror Bingo Casino на мабільным (тэлефон, смартфон, планшэт на Android ці iOS) і на дэсктопе (загружаны або браўзерны кліент)
Мабільная версія
ПК-версія
Загружаная версія
Жывыя дылеры
Віртуальная рэальнасць
Mirror Bingo Casino

Служба падтрымкі

Параметры Як хутка звязацца са службай падтрымкі Mirror Bingo Casino
Прафілактыка ігральнай залежнасці
Час падтрымкі 24/7
Жывы чат
Mirror Bingo Casino

Таксама прапануе

Параметры Дадатковыя паслугі
Іншыя сэрвісы
Mirror Bingo Casino

Скаргі і прэтэнзіі

Вырашаных праблем
0 з 0
Працэнт вырашаных
%
Пар. час жыцця скаргі
Пар. сума прэтэнзіі
USD
Няма скарг

Як шкада! На дадзены момант няма апублікаваных скаргаў.

Mirror Bingo Casino

Падрабязны агляд

ІІ-зводка
ChatGPT logo Claude logo Perplexity logo Gemini logo
Mirror Bingo Casino

Рэгістрацыя і ліцэнзаванне — Mirror Bingo Casino

Mirror Bingo Casino заснавана ў 2020 годзе; кіруецца (63 казіно ў групе), ліцэнзія (№ ліц. 152449) і не праходзіць перыядычнае тэсціраванне і сертыфікацыю.

Платформа і выбар гульняў

Заклад працуе на уласнай распрацоўкі і прапануе 6067 слотаў ад 44 распрацоўшчыкі. сайт адаптаваны для мабільных прылад (планшэтаў і смартфонаў на Android і iOS). даступныя гульні з жывымі дылерамі (2 правайдэра). Гульні казіно карэктна працуюць у ўсіх сучасных браўзерах. Спампоўвальны кліент не прадугледжаны. Сярод дадатковых сэрвісаў ёсць .

Рэйтынгі і водгукі гульцоў

Зараз ацэнка аўтаматычнай рэйтынгавай сістэмы (ARS) для Mirror Bingo Casino — 46.9 з 100, ацэнка карыстальнікаў — 35 балаў (метадалогія і гісторыя — вышэй). На нашай платформе няма істотных скаргаў гульцоў на гэта казіно.

Mirror Bingo Casino пакуль мала абмяркоўваецца ў каментарыях і супольнасці. Далучыцца да дыскусіі на форуме можна у гэтых тэмах, пакінуць водгук — на старонцы водгукаў.

Стварэнне ўліковага запісу

Рэгістрацыя ў анлайн-казіно простая. Прымаюцца гульцы з 319 краін (абмежаванні — у табліцы).

Дэпазіты і вывад сродкаў

Mirror Bingo Casino падтрымлівае 2 валюты (спіс валют) з пераводамі праз 7 плацежных сістэм (варыянты дэпазіту); мінімальны дэпазіт — 20 EUR. Мінімальны вывад ад 20 EUR, выплаты праз 7 плацежных сістэм (спосабы вываду).

Mirror Bingo Casino не падтрымлівае гульню на крыптавалюту

Ліміты вываду у T&C не пазначаны, таму могуць моцна адрознівацца. Казіно не прапануе функцыю ўтрымання сумы вываду. Пасля верыфікацыі ўліковага запісу заяўкі на вывад звычайна апрацоўваюцца на працягу каля 72 гадз. (з улікам выходныя). Падчас вываду можа спатрэбіцца верыфікацыя асобы гульца.

Лакалізацыя і падтрымка гульцоў

Для Mirror Bingo Casino падтрымка і лакалізаваныя версіі сайта: на сайце і ў падтрымцы даступная 1 мова (дэталі). Падтрымка гульцоў — праз жывы чат, рэжым 24/7. У нашай сістэме разгляду скаргаў прадстаўнік казіно не зарэгістраваны. Што датычыцца Mirror Bingo Casino, няма ніводнай скаргі.

Шматузроўневы кантроль адказнай гульні рэалізаваны праз набор інструментаў самаабмежавання.

Наш навінавы і бонусны 4LUCK Telegram-канал.
Далучайцеся!
Абноўлена: Сёння
Mirror Bingo Casino

Новыя бясплатныя слоты

Leatherheads
Leatherheads
Hacksaw Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 / 19
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Top Cat Back of the Alley
Top Cat Back of the Alley
Blueprint Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Dead or Alive Megaways
Dead or Alive Megaways
NetEnt
Аддача:
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
6 / 117649
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Freya 1000
Freya 1000
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Coven Rising
Coven Rising
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Helios Triple Sun
Helios Triple Sun
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Triple Hop Pots
Triple Hop Pots
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Eternal Diamonds
Eternal Diamonds
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Triple Power Cash Strike
Triple Power Cash Strike
Blueprint Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Lucky Drums 88
Lucky Drums 88
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Глядзець усе
Mirror Bingo Casino

Казіно таго ж аператара

Усе казіно, якія кіруюцца тым жа аператарам

Ніжэй прадстаўлены казіно, якія кіруюцца тым жа аператарам і ўключаныя ў адну групу з Mirror Bingo Casino:

Усе казіно пад кантролем Jumpman Gaming Limited
Mirror Bingo Casino

Інфармацыя аб публікацыі

Параметры Размешчана на нашым сайце
Дата дадання 25 ліпеня 2024 г. у 06:10
Апошняя рэдакцыя 28 мая 2026 г. у 17:35
Праглядаў 92
Mirror Bingo Casino

Аўтар карткі

Параметры Агляд Mirror Bingo Casino падрыхтаваны і апублікаваны
Публікацыя 4LUCK Выдавец
Аўтар карткі
Праверана фактчэкерам LiliyaPlaschova LiliyaPlaschova Галоўны кантэнт-рэдактар |
Усе правы абаронены

Усе брэнды і гандлёвыя маркі, згаданыя на гэтай старонцы, належаць іх уладальнікам і выкарыстоўваюцца выключна ў інфармацыйных мэтах у адпаведнасці з умовамі добрасумленнага карыстання.

Казіно

Апошнія водгукі ігракоў (0)

Паведамленняў пакуль няма

На дадзены момант тут няма ніводнага каментара. Вы можаце стаць першым постэрам.

Пакінуць свой водгук

Ацаніць казіно і напісаць водгук