Journey To The West (568win)

Journey To The West (568win) дэма і агляд 568Win Games слота

Рэйтынг: 50% (1 голас) ∨
Прапанаваць праўкі
Параўнанне
Рэйтынг меркаванняў   0
0
0
Калі ласка, пачакайце...
Правайдэр
Тып гульні
Валацільнасць
Аддача
Макс выйгрыш
1750 xB
Дыяпазон ставак
0.24 - 120 ($€£₽)
Сетка
5 x 24
Дата рэлізу: 23.04.2024
Дэма Агляд Падобныя Казіно Бонусы Водгукі
Journey To The West (568win)
Journey To The West (568win) ад 568Win Games
Гуляць на рэальныя грошы
Разгарнуць
Абнавіць
Паведаміць

Гуляць бясплатна ў дэма-версію Journey To The West (568win) ад 568Win Games

Journey To The West (568win) - гульнявы ​​аўтамат з катэгорыі ад кампаніі 568Win Games, які выйшаў на рынак 23.04.2024. Гульня выканана ў жанры , , і даступна для карыстальнікаў кампутараў, тэлефонаў і планшэтаў. У гульнявога аўтамата невядомая валацільнасць і невядомая RTP. Гульнявое поле распрацавана па схеме 5 на 24 (барабанаў * ліній). Мінімальная стаўка пачынаецца з 0.24 ($€£₽), а максімальная дасягае 120 ($€£₽). Максімальны выйгрыш (множнік да адной стаўкі) роўны 1750 xB. Галоўныя асаблівасці аўтамата - .

Паспрабуйце слот Journey To The West (568win) анлайн бясплатна ў дэма-рэжыме без запампоўкі або рэгістрацыі. Каб пачаць гуляць, проста загрузіце гульню і націсніце кнопку 'круціць'.

Параметры гульні
Асноўныя дадзеныя
Параметры Значэнні
Вытворца аўтамата: 568Win Games
Дата рэлізу: 23.04.2024
Тып гульнявога аўтамата:
Аддача (%):
Валацільнасць:
Макс выйгрыш: 1750 xB
Мінімальная стаўка ($€£₽): 0.24
Максімальная стаўка ($€£₽): 120
Манет на лінію: 1 - 1
Колькасць барабанаў: 5
Колькасць ліній: 24
Гульнявыя функцыі
Параметры Значэнні
Тэма гульнявога аўтамата: , ,
Спецыяльныя функцыі (бонускі):
Прагрэсіўны джэкпот:
Скатар:
Бонусная гульня:
Купля бонуснай гульні:
Фры спіны:
Дзікі сімвал:
Множнік для Wild:
Рызыка/Гембл/Падваенне:
Аўтаматычная гульня:
Анлайн казіно

Казіно з Journey To The West (568win)

Booms.bet Casino
Booms.bet Casino
Рэйтынг 0
43.9/100
Софты (Гульні):
35 (6632)
Мін дэпазіт:
10 EUR
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
XX
PHswerte Casino
PHswerte Casino
Рэйтынг 0
40.4/100
Софты (Гульні):
18 (3909)
Мін дэпазіт:
10 EUR
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
XX
Casino Mhub
Casino Mhub
Рэйтынг 0
36.7/100
Софты (Гульні):
8 (2041)
Мін дэпазіт:
10 EUR
Час выплат:
Кашалькі,0-24 г.д.
Саппорт (24/7) :
Рэгуляванне:
XX
Усе казіно з Journey To The West (568win)
Teen Patti (568win)
Teen Patti (568win)
568Win Games
Teen Patti (568win)
Аддача:
97.23 %
Валацільнасць:
Нізкая
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Gold Volcano (568 win)
Gold Volcano (568 win)
568Win Games
Gold Volcano (568 win)
Аддача:
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
3 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Big Shrimpin' (568win)
Big Shrimpin' (568win)
568Win Games
Big Shrimpin' (568win)
Аддача:
94.19 %
Валацільнасць:
Нізкая
Барабанаў / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Cashablanca (568win)
Cashablanca (568win)
568Win Games
Cashablanca (568win)
Аддача:
95.75 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Richest Witch
Richest Witch
568Win Games
Richest Witch
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 / 32400
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Bigfoot Fortunes (568win)
Bigfoot Fortunes (568win)
568Win Games
Bigfoot Fortunes (568win)
Аддача:
94.1 %
Валацільнасць:
Нізкая
Барабанаў / Ліній:
6 / 4096
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Maneki Neko
Maneki Neko
568Win Games
Maneki Neko
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 / 32600
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Classic Baccarat
Classic Baccarat
568Win Games
Classic Baccarat
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
5 Dragon Kings
5 Dragon Kings
568Win Games
5 Dragon Kings
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 1024
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Single Baccarat
Single Baccarat
568Win Games
Single Baccarat
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Усе 568Win Games слоты
Бясплатны слот

Вам таксама можа спадабацца

Journey To The Wild
Journey To The Wild
Spadegaming
Journey To The Wild
Аддача:
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Journey to the West 2
Journey to the West 2
Triple PG
Journey to the West 2
Аддача:
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Journey to the West (Triple Profits Games)
Journey to the West (Triple Profits Games)
Triple PG
Journey to the West (Triple Profits Games)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Journey To The West (B2B Gaming)
Journey To The West (B2B Gaming)
B2B Gaming
Journey To The West (B2B Gaming)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 / 15625
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Journey to the West
Journey to the West
KA Gaming
Journey to the West
Аддача:
95.1 %
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 243
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Journey To The West
Journey To The West
Evoplay
Journey To The West
Аддача:
96.14 %
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Бясплатны слот

Падобныя на Journey To The West (568win) гульні

Bjorn (Thunderkick)
Bjorn (Thunderkick)
Thunderkick
Аддача:
94.22 %
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
8 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Hades Hot Roller 3x3
Hades Hot Roller 3x3
Gaming Corps
Hades Hot Roller 3x3
Аддача:
95.8 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Soju Power Maxways
Soju Power Maxways
Microgaming
Soju Power Maxways
Аддача:
95.95 %
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
6 / 262144
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Zeus Powerstorm - Bonus Flash 3x3
Zeus Powerstorm - Bonus Flash 3x3
Spinomenal
Zeus Powerstorm - Bonus Flash 3x3
Аддача:
96.06 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
3 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Apollo Sunfire
Apollo Sunfire
VA Gaming
Apollo Sunfire
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 1024
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Pots of Power: Dragon’s Blessing
Pots of Power: Dragon’s Blessing
AvatarUX
Pots of Power: Dragon’s Blessing
Аддача:
96.07 %
Валацільнасць:
Карэкціруемая
Барабанаў / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Wild Dragon Express - Hold & Hit 3x3
Wild Dragon Express - Hold & Hit 3x3
Spinomenal
Wild Dragon Express - Hold & Hit 3x3
Аддача:
96.28 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Gates of Hercules 10,000
Gates of Hercules 10,000
Booming Games
Gates of Hercules 10,000
Аддача:
95.9 %
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
6 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Very Lucky 27
Very Lucky 27
1spin4win
Very Lucky 27
Аддача:
97.1 %
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
3 / 27
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Moon Dynasty
Moon Dynasty
Backseat Gaming
Moon Dynasty
Аддача:
96.01 %
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 15
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Усе падобныя гульні
Бясплатны слот

Новыя слоты ад 568Win Games

Gumball 7's
Gumball 7's
568Win Games
Gumball 7's
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
3 / 20
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
5 Dragon Kings
5 Dragon Kings
568Win Games
5 Dragon Kings
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 1024
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Safari (568win)
Safari (568win)
568Win Games
Safari (568win)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 14
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Pirate Treasure (568win)
Pirate Treasure (568win)
568Win Games
Pirate Treasure (568win)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 9
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Steam Punk (568win)
Steam Punk (568win)
568Win Games
Steam Punk (568win)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
3 / 1
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Three Kingdoms (568win)
Three Kingdoms (568win)
568Win Games
Three Kingdoms (568win)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Christmas Seven (568win)
Christmas Seven (568win)
568Win Games
Christmas Seven (568win)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Delicious Dessert
Delicious Dessert
568Win Games
Delicious Dessert
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Sakura & Ninja
Sakura & Ninja
568Win Games
Sakura & Ninja
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 20
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Super Rich (568win)
Super Rich (568win)
568Win Games
Super Rich (568win)
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 / 25
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Усе 568Win Games слоты
Бясплатны слот

Інфармацыя аб публікацыі

Параметры Размешчана на нашым сайце
Дата дадання 13 сакавіка 2025 г. у 16:26
Апошняя рэдакцыя 13 сакавіка 2025 г. у 16:26
Праглядаў 204
Бясплатны слот

Аўтар карткі

Параметры Агляд Journey To The West (568win) падрыхтаваны і апублікаваны
Публікацыя 4LUCK Выдавец
Аўтар карткі
Праверана фактчэкерам IvanPronin IvanPronin CEO | |
Усе правы абаронены

Усе брэнды і гандлёвыя маркі, згаданыя на гэтай старонцы, належаць іх уладальнікам і выкарыстоўваюцца выключна ў інфармацыйных мэтах у адпаведнасці з умовамі добрасумленнага карыстання.
4LUCK з'яўляецца незалежным аглядным парталам і не звязаны, не адобраны і не кіруецца ні адным з брэндаў, апісаных на гэтай старонцы.

Гульня казіно

Водгукі і меркаванні гульцоў (0)

Паведамленняў пакуль няма

На дадзены момант тут няма ніводнага каментара. Вы можаце стаць першым постэрам.

Напісаць водгук, каментар

Ацаніць гульнявы аўтамат і напісаць водгук