Ustabet Casino

Ustabet Casino дэталёвы разбор

#2231 у рэйтынгу з ацэнкай 43/100
Прапанаваць праўкі
Параўнанне
Рэйтынг казіно
1 859
Водгукаў
0
Абмеркавання
0
Бонусаў
0
Слотаў
13371
Софтаў
87
Прадстаўнік на сайце
4Luck
Пасрэднік у спрэчках
4Luck
Агляд Прэтэнзіі Слоты Водгукі Абмеркаванні Пытанні Падзеі
Абмежавана ў вашым рэгіёне
Ustabet Casino забаронена ў вашай краіне
Праблемы з самаабмежаваннем
Самаадвод ад гульні або не рэалізаваны наогул, або яго працэс надта моцна і неадэкватна ўскладнены (з аднаго боку гулец не можа абмежавацца адным клікам, а з другога — разблакіроўка адбываецца па першым звароце ў падтрымку).

Агульны рэйтынг у 2026

Рэйтынг APC
Карыстацкі Рэйтынг
Рэйтынг меркаванняў   0
0
0
Калі ласка, пачакайце...
Дынаміка адзнак
Ustabet Casino

Рэйтынг Супольнасці

0
Галасоў пакуль няма

Дадаць водгук

Экспертныя адзнакі
Якую адзнаку эксперты паставілі Ustabet Casino
Пакуль ніводны з ацэншчыкаў не дадаў рэцэнзію на Ustabet Casino
Карыстальніцкія адзнакі
Якую адзнаку давалі рэальныя гульцы Ustabet Casino ?
Пакуль яшчэ ніводны гулец не дадаў рэцэнзію на Ustabet Casino
Ustabet Casino

Зводка

Мін дэпазіт
10 EUR
Мін. выснова
10 EUR
Дэпазіт і вывад
Умовы і ліміты на вывад сродкаў
Тып казіно
Саппорт
24/7
Мовы інтэрфейсу
Год заснавання
2026
Аператар
Рэгуляванне
Казіно ў групе
Падаць скаргу
Ustabet Casino

Афіцыйны сайт

Параметры Картка сайта казіно Ustabet Casino
Афіцыйны сайт казіно Перайсці на сайт
Аператар казіно
Ліцэнзія Ustabet Casino Anjouan (Comoros)
Нумар ліцэнзіі ALSI-202601013-FI1
Сертыфікацыя і Тэставанне
Софт Pragmatic PlayPragmatic PlayEGTEGTAmusnet InteractiveAmusnet InteractiveHacksaw GamingHacksaw Gaming3 Oaks Gaming3 Oaks GamingVoltentVoltentPlaysonPlaysonGreentube (Novomatic)Greentube (Novomatic)EvoplayEvoplayPateplayPateplayRuby PlayRuby PlayAmaticAmaticHabanero SystemsHabanero SystemsEndorphinaEndorphinaBetgames.TVBetgames.TVFugasoFugasoOnlyplayOnlyplaySmartSoft GamingSmartSoft GamingFive Men GamesFive Men GamesBetsoft GamingBetsoft GamingNetGame EntertainmentNetGame EntertainmentNoLimit CityNoLimit CityMr.SlottyMr.SlottyInbet gamesInbet gamesBGamingBGamingMancala GamingMancala GamingBelatraBelatraBF GamesBF GamesMascot GamingMascot GamingGamzixGamzixGameArtGameArtSpribeSpribeWorldMatchWorldMatchFired UpFired UpTaDa GamingTaDa GamingDLVDLVElbetElbetSpadegamingSpadegamingOryx GamingOryx GamingNetGamingNetGamingDragon GamingDragon GamingSwinttSwinttKA GamingKA GamingKalambaKalambaChampion StudioChampion StudioPlaytechPlaytechAmigo GamingAmigo GamingNetEntNetEntRed Tiger GamingRed Tiger GamingGamebeatGamebeatGamomatGamomatTom HornTom HornGolden HeroGolden HeroGivme GamesGivme GamesFaziFaziOneTouch GamingOneTouch GamingIconic21Iconic21Relax GamingRelax GamingG.GamesG.GamesSpinmaticSpinmaticPlatipusPlatipusGalaxsysGalaxsysCT Gaming InteractiveCT Gaming InteractiveApollo GamesApollo GamesSlotmillSlotmillSpearhead StudiosSpearhead StudiosTrueLabTrueLabRed Rake GamingRed Rake GamingZillion GamesZillion GamesAtomic Slot LabAtomic Slot LabGaming CorpsGaming CorpsTurbo GamesTurbo Games7Mojos7MojosJili GamesJili GamesBig Time Gaming (BTG)Big Time Gaming (BTG)JDBJDBSuperlottoSuperlottoFTGFTGThunderkickThunderkickSkywindSkywindBooming GamesBooming Games1spin4win1spin4winTapKingTapKingPG SoftPG SoftEnjoy gamingEnjoy gamingEla GamesEla GamesDream PlayDream Play
Правайдэры жывога казіно Amusnet InteractiveAmusnet InteractiveBetgames.TVBetgames.TVIconic21Iconic21Enjoy gamingEnjoy gamingPragmatic PlayPragmatic PlayDream PlayDream Play
Падтрымліваюцца мовы Англійская (EN), Турэцкая (TR)
Абмежаванні па краінах Іспанія (ES), Аўстралія (AU), Вялікабрытанія (GB), ЗША (US), Каморы (KM), Нідэрланды (NL), Францыя (FR)
Ustabet Casino

Дэпазіты, высновы і ўмовы аплаты

Параметры Варыянты аплаты
Мінімальная сума дэпазіту 10 EUR
Мінімальная сума зняцця 10 EUR
Падтрымліваюцца валюты Euro (EUR), Turkish lira (TRY), US Dollar (USD)
Метады дэпазіту , ,
Метады вываду , ,
Верыфікацыя пры вывадзе сродкаў
Холд сумы вываду
Умовы вываду
лімііты на выснову
час чакання вываду 0-72 г.д.
электронныя кашалькі 0-24 г.д.
банкаўскія карты 0-48 г.д.
банкаўскія рахункі не вырабляецца
выплаты ў выходныя
Ustabet Casino

На мабільным ці кампутары

Параметры Гульнявая платформа Ustabet Casino на мабільным (тэлефон, смартфон, планшэт на Android ці iOS) і на дэсктопе (загружаны або браўзерны кліент)
Мабільная версія
ПК-версія
Загружаная версія
Жывыя дылеры
Віртуальная рэальнасць
Ustabet Casino

Служба падтрымкі

Параметры Як хутка звязацца са службай падтрымкі Ustabet Casino
Прафілактыка ігральнай залежнасці
Час падтрымкі 24/7
Жывы чат
Месенджэры Telegram X Instagram
Падтрымка па электроннай пошце [email protected]
Паштовы адрас San Victor street, Orange Walk Town, Belize
Ustabet Casino

Таксама прапануе

Параметры Дадатковыя паслугі
Іншыя сэрвісы , ,
Ustabet Casino

Скаргі і прэтэнзіі

Вырашаных праблем
0 з 0
Працэнт вырашаных
%
Пар. час жыцця скаргі
Пар. сума прэтэнзіі
USD
Няма скарг

Як шкада! На дадзены момант няма апублікаваных скаргаў.

Ustabet Casino

Падрабязны агляд

ІІ-зводка
ChatGPT logo Claude logo Perplexity logo Grok logo Gemini logo
Ustabet Casino

Рэгістрацыя і ліцэнзаванне — Ustabet Casino

Ustabet Casino заснавана ў 2026 годзе; кіруецца (0 казіно ў групе), ліцэнзія (№ ліц. ALSI-202601013-FI1) і не праходзіць перыядычнае тэсціраванне і сертыфікацыю.

Платформа і выбар гульняў

Заклад працуе на уласнай распрацоўкі і прапануе 13371 слот ад 87 распрацоўшчыкаў. сайт адаптаваны для мабільных прылад (планшэтаў і смартфонаў на Android і iOS). даступныя гульні з жывымі дылерамі (6 правайдэраў). Гульні казіно карэктна працуюць у ўсіх сучасных браўзерах. Спампоўвальны кліент не прадугледжаны. Сярод дадатковых сэрвісаў ёсць , , .

Рэйтынгі і водгукі гульцоў

Зараз ацэнка аўтаматычнай рэйтынгавай сістэмы (ARS) для Ustabet Casino — 43.5 з 100, ацэнка карыстальнікаў — 0 балаў (метадалогія і гісторыя — вышэй). На нашай платформе няма істотных скаргаў гульцоў на гэта казіно.

Ustabet Casino пакуль мала абмяркоўваецца ў каментарыях і супольнасці. Далучыцца да дыскусіі на форуме можна у гэтых тэмах, пакінуць водгук — на старонцы водгукаў.

Стварэнне ўліковага запісу

Рэгістрацыя ў анлайн-казіно простая; ёсць хуткая опцыя ў два клікі. Дазволена ананімная гульня без верыфікацыі асобы. Прымаюцца гульцы з 312 краін (абмежаванні — у табліцы).

Дэпазіты і вывад сродкаў

Ustabet Casino падтрымлівае 3 валюты (спіс валют) з пераводамі праз 3 плацежныя сістэмы (варыянты дэпазіту); мінімальны дэпазіт — 10 EUR. Мінімальны вывад ад 10 EUR, выплаты праз 3 плацежныя сістэмы (спосабы вываду).

Ustabet Casino не падтрымлівае гульню на крыптавалюту

Ліміты вываду у T&C не пазначаны, таму могуць моцна адрознівацца. Казіно не прапануе функцыю ўтрымання сумы вываду. Пасля верыфікацыі ўліковага запісу заяўкі на вывад звычайна апрацоўваюцца на працягу каля 72 гадз. (з улікам выходныя). Падчас вываду верыфікацыя асобы гульца не патрабуецца.

Лакалізацыя і падтрымка гульцоў

Для Ustabet Casino падтрымка і лакалізаваныя версіі сайта: на сайце і ў падтрымцы даступныя 2 мовы (дэталі). Падтрымка гульцоў — праз жывы чат, email, месенджары і сацыяльныя сеткі, рэжым 24/7. У нашай сістэме разгляду скаргаў прадстаўнік казіно не зарэгістраваны. Што датычыцца Ustabet Casino, няма ніводнай скаргі.

Належны шматузроўневы кантроль адказнай гульні не рэалізаваны.

Наш навінавы і бонусны 4LUCK Telegram-канал.
Далучайцеся!
Абноўлена: Сёння
Ustabet Casino

Новыя бясплатныя слоты

Golden Hoof Quest
Golden Hoof Quest
JDB
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Throne of Atlantis
Throne of Atlantis
Gamomat
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Criminal Record
Criminal Record
NoLimit City
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Diamond Mystery Rising Joker Dice
Diamond Mystery Rising Joker Dice
Greentube (Novomatic)
Аддача:
Валацільнасць:
Сярэдняя
Барабанаў / Ліній:
5 / 10
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Book of Zeus 2
Book of Zeus 2
Amigo Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Retro Mega Fruits (Fazi)
Retro Mega Fruits (Fazi)
Fazi
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Buffalo Goes Wild II
Buffalo Goes Wild II
Mancala Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Lucky Vixen Club
Lucky Vixen Club
Mancala Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Clover Vault: Progressive JP
Clover Vault: Progressive JP
Mancala Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Coin Nonet Joker
Coin Nonet Joker
TaDa Gaming
Аддача:
94.21 %
Валацільнасць:
Нізкая
Барабанаў / Ліній:
3 / 5
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Глядзець усе
Ustabet Casino

Інфармацыя аб публікацыі

Параметры Размешчана на нашым сайце
Дата дадання 28 жніўня 2026 г. у 07:11
Апошняя рэдакцыя 28 жніўня 2026 г. у 07:11
Праглядаў 128
Ustabet Casino

Аўтар карткі

Параметры Агляд Ustabet Casino падрыхтаваны і апублікаваны
Публікацыя 4LUCK Выдавец
Аўтар карткі
Праверана фактчэкерам LiliyaPlaschova LiliyaPlaschova Галоўны кантэнт-рэдактар |
Усе правы абаронены

Усе брэнды і гандлёвыя маркі, згаданыя на гэтай старонцы, належаць іх уладальнікам і выкарыстоўваюцца выключна ў інфармацыйных мэтах у адпаведнасці з умовамі добрасумленнага карыстання.
4LUCK з'яўляецца незалежным аглядным парталам і не звязаны, не адобраны і не кіруецца ні адным з брэндаў, апісаных на гэтай старонцы.

Казіно

Апошнія водгукі ігракоў (0)

Паведамленняў пакуль няма

На дадзены момант тут няма ніводнага каментара. Вы можаце стаць першым постэрам.

Пакінуць свой водгук

Ацаніць казіно і напісаць водгук