Slotra Casino

Slotra Casino дэталёвы разбор

#2684 у рэйтынгу з ацэнкай 41/100
Прапанаваць праўкі
Параўнанне
Рэйтынг казіно
1 778
Водгукаў
0
Абмеркавання
0
Бонусаў
0
Слотаў
7131
Софтаў
38
Прадстаўнік на сайце
4Luck
Пасрэднік у спрэчках
4Luck
Ня ліцэнзавана
У гэтага казіно няма спецыяльнага дазволу на вядзенне ігральнай дзейнасці.
Праблемы з самаабмежаваннем
Самаадвод ад гульні або не рэалізаваны наогул, або яго працэс надта моцна і неадэкватна ўскладнены (з аднаго боку гулец не можа абмежавацца адным клікам, а з другога — разблакіроўка адбываецца па першым звароце ў падтрымку).
Агляд Прэтэнзіі Слоты Водгукі Абмеркаванні Пытанні Падзеі

Агульны рэйтынг у 2026

Рэйтынг APC
Карыстацкі Рэйтынг
Рэйтынг меркаванняў   +1
+1
0
Калі ласка, пачакайце...
Дынаміка адзнак
Slotra Casino

Рэйтынг Супольнасці

37
Ад 1 удзельніка

Дадаць водгук

Экспертныя адзнакі
Якую адзнаку эксперты паставілі Slotra Casino
Пакуль ніводны з ацэншчыкаў не дадаў рэцэнзію на Slotra Casino
Карыстальніцкія адзнакі
Якую адзнаку давалі рэальныя гульцы Slotra Casino ?
MariyaKonor
MariyaKonor дадаў адзнаку гульца
2 years таму
3.7 GPs
Slotra Casino

Зводка

Мін дэпазіт
10 USD
Мін. выснова
10 USD
Дэпазіт і вывад
Умовы і ліміты на вывад сродкаў
Тып казіно
Саппорт
24/7
Мовы інтэрфейсу
Год заснавання
2024
Аператар
Рэгуляванне
Казіно ў групе
Падаць скаргу
Slotra Casino

Афіцыйны сайт

Параметры Картка сайта казіно Slotra Casino
Афіцыйны сайт казіно Перайсці на сайт
Аператар казіно
Ліцэнзія Slotra Casino Hidden
Нумар ліцэнзіі Не апублікавана
Сертыфікацыя і Тэставанне
Софт Pragmatic PlayPragmatic PlayPG SoftPG SoftAmusnet InteractiveAmusnet InteractiveAmaticAmaticPlatipusPlatipusRed Tiger GamingRed Tiger Gaming3 Oaks Gaming3 Oaks GamingQuickspinQuickspinSmartSoft GamingSmartSoft GamingBGamingBGamingNetGame EntertainmentNetGame EntertainmentGamzixGamzixAmigo GamingAmigo GamingTurbo GamesTurbo GamesEndorphinaEndorphinaEvoplayEvoplayKalambaKalambaAviatrix StudiosAviatrix StudiosVivo GamingVivo GamingBelatraBelatraBetgames.TVBetgames.TVNetEntNetEntBarbara BangBarbara BangAtmosferaAtmosferaBeter LiveBeter LiveApollo GamesApollo GamesEvolution GamingEvolution GamingPlaysonPlaysonHabanero SystemsHabanero SystemsWazdanWazdanGreentube (Novomatic)Greentube (Novomatic)ThunderkickThunderkickHacksaw GamingHacksaw GamingNoLimit CityNoLimit CitySpinomenalSpinomenalBig Time Gaming (BTG)Big Time Gaming (BTG)Relax GamingRelax GamingGaming CorpsGaming Corps
Правайдэры жывога казіно Pragmatic PlayPragmatic PlayVivo GamingVivo GamingBetgames.TVBetgames.TVAtmosferaAtmosferaBeter LiveBeter LiveEvolution GamingEvolution GamingIconic21Iconic21
Падтрымліваюцца мовы Англійская (EN), Турэцкая (TR), Украінскі (UK)
Slotra Casino

Дэпазіты, высновы і ўмовы аплаты

Параметры Варыянты аплаты
Мінімальная сума дэпазіту 10 USD
Мінімальная сума зняцця 10 USD
Падтрымліваюцца валюты Turkish lira (TRY), US Dollar (USD)
Метады дэпазіту
Метады вываду
Верыфікацыя пры вывадзе сродкаў
Холд сумы вываду
Умовы вываду
лімііты на выснову
час чакання вываду 0-72 г.д.
электронныя кашалькі 0-24 г.д.
банкаўскія карты не вырабляецца
банкаўскія рахункі не вырабляецца
выплаты ў выходныя
Slotra Casino

На мабільным ці кампутары

Параметры Гульнявая платформа Slotra Casino на мабільным (тэлефон, смартфон, планшэт на Android ці iOS) і на дэсктопе (загружаны або браўзерны кліент)
Мабільная версія
ПК-версія
Загружаная версія
Жывыя дылеры
Віртуальная рэальнасць
Slotra Casino

Служба падтрымкі

Параметры Як хутка звязацца са службай падтрымкі Slotra Casino
Прафілактыка ігральнай залежнасці
Час падтрымкі 24/7
Жывы чат
Slotra Casino

Таксама прапануе

Параметры Дадатковыя паслугі
Іншыя сэрвісы , ,
Slotra Casino

Скаргі і прэтэнзіі

Вырашаных праблем
0 з 0
Працэнт вырашаных
%
Пар. час жыцця скаргі
Пар. сума прэтэнзіі
USD
Няма скарг

Як шкада! На дадзены момант няма апублікаваных скаргаў.

Slotra Casino

Падрабязны агляд

ІІ-зводка
ChatGPT logo Claude logo Perplexity logo Gemini logo
Slotra Casino

Рэгістрацыя і ліцэнзаванне — Slotra Casino

Slotra Casino заснавана ў 2024 годзе; не мае зарэгістраванай юрыдычнай асобы, не ліцэнзавана і адпаведна не праходзіць рэгулярнае тэсціраванне і сертыфікацыю.

Платформа і выбар гульняў

Заклад працуе на уласнай распрацоўкі і прапануе 7131 слот ад 38 распрацоўшчыкаў. сайт адаптаваны для мабільных прылад (планшэтаў і смартфонаў на Android і iOS). даступныя гульні з жывымі дылерамі (7 правайдэраў). Гульні казіно карэктна працуюць у ўсіх сучасных браўзерах. Спампоўвальны кліент не прадугледжаны. Сярод дадатковых сэрвісаў ёсць , , .

Рэйтынгі і водгукі гульцоў

Зараз ацэнка аўтаматычнай рэйтынгавай сістэмы (ARS) для Slotra Casino — 41.8 з 100, ацэнка карыстальнікаў — 37 балаў (метадалогія і гісторыя — вышэй). На нашай платформе няма істотных скаргаў гульцоў на гэта казіно.

Slotra Casino пакуль мала абмяркоўваецца ў каментарыях і супольнасці. Далучыцца да дыскусіі на форуме можна у гэтых тэмах, пакінуць водгук — на старонцы водгукаў.

Стварэнне ўліковага запісу

Рэгістрацыя ў анлайн-казіно простая. Прымаюцца гульцы з 319 краін (абмежаванні — у табліцы).

Дэпазіты і вывад сродкаў

Slotra Casino падтрымлівае 2 валюты (спіс валют) з пераводамі праз 1 плацежная сістэма (варыянты дэпазіту); мінімальны дэпазіт — 10 USD. Мінімальны вывад ад 10 USD, выплаты праз 1 плацежная сістэма (спосабы вываду).

Slotra Casino не падтрымлівае гульню на крыптавалюту

Ліміты вываду у T&C не пазначаны, таму могуць моцна адрознівацца. Казіно не прапануе функцыю ўтрымання сумы вываду. Пасля верыфікацыі ўліковага запісу заяўкі на вывад звычайна апрацоўваюцца на працягу каля 72 гадз. (з улікам выходныя). Падчас вываду можа спатрэбіцца верыфікацыя асобы гульца.

Лакалізацыя і падтрымка гульцоў

Для Slotra Casino падтрымка і лакалізаваныя версіі сайта: на сайце і ў падтрымцы даступныя 3 мовы (дэталі). Падтрымка гульцоў — праз жывы чат, рэжым 24/7. У нашай сістэме разгляду скаргаў прадстаўнік казіно не зарэгістраваны. Што датычыцца Slotra Casino, няма ніводнай скаргі.

Належны шматузроўневы кантроль адказнай гульні не рэалізаваны.

Наш навінавы і бонусны 4LUCK Telegram-канал.
Далучайцеся!
Абноўлена: Сёння
Slotra Casino

Новыя бясплатныя слоты

AFK Airport Security
AFK Airport Security
NoLimit City
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Leatherheads
Leatherheads
Hacksaw Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 / 19
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Dead or Alive Megaways
Dead or Alive Megaways
NetEnt
Аддача:
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
6 / 117649
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Book of Zeus 2
Book of Zeus 2
Amigo Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Freya 1000
Freya 1000
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Coven Rising
Coven Rising
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Helios Triple Sun
Helios Triple Sun
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Triple Hop Pots
Triple Hop Pots
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Eternal Diamonds
Eternal Diamonds
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Lucky Drums 88
Lucky Drums 88
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Глядзець усе
Slotra Casino

Навіны, падзеі, артыкулы

Задаць пытанне
Events
0 2 years таму
Турнір на 100 000 EUR: Цуды паўночы ад 3 Oaks Gaming
Паўночныя цуды ў турніры ад правайдэра 3 Oaks Gaming Гэта твая магчымасць атрымаць частку з €100 000. Рэгіструйся ў турніры і стань адным з лепшых [...]
03:00 27.12.24 02:00 02.01.25
Усе падзеі
Slotra Casino

Інфармацыя аб публікацыі

Параметры Размешчана на нашым сайце
Дата дадання 26 снежня 2024 г. у 17:35
Апошняя рэдакцыя 22 мая 2026 г. у 06:51
Праглядаў 34
Slotra Casino

Аўтар карткі

Параметры Агляд Slotra Casino падрыхтаваны і апублікаваны
Публікацыя 4LUCK Выдавец
Аўтар карткі
Праверана фактчэкерам LiliyaPlaschova LiliyaPlaschova Галоўны кантэнт-рэдактар |
Усе правы абаронены

Усе брэнды і гандлёвыя маркі, згаданыя на гэтай старонцы, належаць іх уладальнікам і выкарыстоўваюцца выключна ў інфармацыйных мэтах у адпаведнасці з умовамі добрасумленнага карыстання.

Казіно

Апошнія водгукі ігракоў (0)

Паведамленняў пакуль няма

На дадзены момант тут няма ніводнага каментара. Вы можаце стаць першым постэрам.

Пакінуць свой водгук

Ацаніць казіно і напісаць водгук