JetsetSpins Casino

JetsetSpins Casino дэталёвы разбор

#875 у рэйтынгу з ацэнкай 47/100
Прапанаваць праўкі
Параўнанне
Рэйтынг казіно
2 018
Водгукаў
2
Абмеркавання
0
Бонусаў
7
Слотаў
6407
Софтаў
31
Прадстаўнік на сайце
4Luck
Пасрэднік у спрэчках
4Luck
Агляд Прэтэнзіі Бонусы Слоты Водгукі Абмеркаванні Пытанні Падзеі
Ня ліцэнзавана
У гэтага казіно няма спецыяльнага дазволу на вядзенне ігральнай дзейнасці.

Агульны рэйтынг у 2026

Рэйтынг APC
Карыстацкі Рэйтынг
Рэйтынг меркаванняў   0
0
0
Калі ласка, пачакайце...
Дынаміка адзнак
JetsetSpins Casino

Рэйтынг Супольнасці

54
Ад 3 удзельнікаў

Дадаць водгук

Экспертныя адзнакі
Якую адзнаку эксперты паставілі JetsetSpins Casino
Пакуль ніводны з ацэншчыкаў не дадаў рэцэнзію на JetsetSpins Casino
Карыстальніцкія адзнакі
Якую адзнаку давалі рэальныя гульцы JetsetSpins Casino ?
Ozon_bank777
Ozon_bank777 дадаў адзнаку гульца
4 months таму
5.9 GPs
Gardere
Gardere дадаў адзнаку гульца
4 months таму
5.7 GPs
MariyaKonor
MariyaKonor дадаў адзнаку гульца
4 months таму
5.6 GPs
JetsetSpins Casino

Зводка

Мін дэпазіт
10 EUR
Мін. выснова
10 EUR
Дэпазіт і вывад
Умовы і ліміты на вывад сродкаў
Тып казіно
Саппорт
24/7
Мовы інтэрфейсу
Год заснавання
2026
Аператар
Рэгуляванне
Казіно ў групе
Падаць скаргу
JetsetSpins Casino

Афіцыйны сайт

Параметры Картка сайта казіно JetsetSpins Casino
Афіцыйны сайт казіно Перайсці на сайт
Аператар казіно
Ліцэнзія JetsetSpins Casino Hidden
Нумар ліцэнзіі Не апублікавана
Сертыфікацыя і Тэставанне
Софт TaDa GamingTaDa Gaming100HP Gaming100HP Gaming4ThePlayer4ThePlayer7777 Gaming7777 GamingAmigo GamingAmigo GamingApparat GamingApparat GamingAvatarUXAvatarUXBeeFeeBeeFeeBetsoft GamingBetsoft GamingBGamingBGamingBooming GamesBooming GamesEndorphinaEndorphinaEnjoy gamingEnjoy gamingEvoplayEvoplayFormula SpinFormula SpinGameArtGameArtPragmatic PlayPragmatic PlayEvolution GamingEvolution GamingiSoftBetiSoftBetYggdrasil GamingYggdrasil GamingSpribeSpribeSpinomenalSpinomenalRelax GamingRelax GamingRed Tiger GamingRed Tiger GamingPlaytechPlaytechPlay'n GOPlay'n GOPlatipusPlatipusNetEntNetEntLucky Streak MediaLucky Streak MediaTVBetTVBetVivo GamingVivo Gaming
Правайдэры жывога казіно Pragmatic PlayPragmatic PlayEvolution GamingEvolution GamingLucky Streak MediaLucky Streak MediaTVBetTVBetVivo GamingVivo Gaming
Падтрымліваюцца мовы Англійская (EN)
JetsetSpins Casino

Дэпазіты, высновы і ўмовы аплаты

Параметры Варыянты аплаты
Мінімальная сума дэпазіту 10 EUR
Мінімальная сума зняцця 10 EUR
Падтрымліваюцца валюты British pound (GBR), Euro (EUR)
Метады дэпазіту , , , , , ,
Метады вываду , , , , , , ,
Верыфікацыя пры вывадзе сродкаў
Холд сумы вываду
Умовы вываду
лімііты на выснову
час чакання вываду 0-72 г.д.
электронныя кашалькі 0-24 г.д.
банкаўскія карты 0-48 г.д.
банкаўскія рахункі 0-72 г.д.
выплаты ў выходныя
JetsetSpins Casino

На мабільным ці кампутары

Параметры Гульнявая платформа JetsetSpins Casino на мабільным (тэлефон, смартфон, планшэт на Android ці iOS) і на дэсктопе (загружаны або браўзерны кліент)
Мабільная версія
ПК-версія
Загружаная версія
Жывыя дылеры
Віртуальная рэальнасць
JetsetSpins Casino

Служба падтрымкі

Параметры Як хутка звязацца са службай падтрымкі JetsetSpins Casino
Прафілактыка ігральнай залежнасці
Час падтрымкі 24/7
Жывы чат
Падтрымка па электроннай пошце [email protected]
JetsetSpins Casino

Таксама прапануе

Параметры Дадатковыя паслугі
Іншыя сэрвісы , ,
Партнёрская праграма Jetset Traffic
JetsetSpins Casino

Бонусы, прамакоды і купоны

Усе бонусы
Усе купоны
JetsetSpins Casino
Кэшбэк бонус
JetsetSpins Casino
Памер бонуса
10 %
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
10000 EUR
Дэп для выдачы:
не патрабуецца
Вэйджэр:
Без вэйджара
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
JetsetSpins Casino
Бонус на 5-ы дэпазіт
JetsetSpins Casino
Памер бонуса
150 %
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
10000 EUR
Дэп для выдачы:
30 EUR
Вэйджэр:
20 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
JetsetSpins Casino
Бонус на 4-ы дэпазіт
JetsetSpins Casino
Памер бонуса
150 %
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
10000 EUR
Дэп для выдачы:
30 EUR
Вэйджэр:
20 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
JetsetSpins Casino
Бонус на 3-ці дэпазіт
JetsetSpins Casino
Памер бонуса
100 %
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
10000 EUR
Дэп для выдачы:
30 EUR
Вэйджэр:
20 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
JetsetSpins Casino
Бонус на 2-гі дэпазіт
JetsetSpins Casino
Памер бонуса
100 %
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
10000 EUR
Дэп для выдачы:
30 EUR
Вэйджэр:
20 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
JetsetSpins Casino
Прывітальны бонус
JetsetSpins Casino
Памер бонуса
200 %
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
10000 EUR
Дэп для выдачы:
30 EUR
Вэйджэр:
20 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
JetsetSpins Casino
Прывітальны бонус
JetsetSpins Casino
Памер бонуса
250 спіной
ПРАМАКОД:
не патрабуецца
Макс бонус:
250 спіной
Дэп для выдачы:
30 EUR
Вэйджэр:
20 xB
Выводзіцца?
Выводны
Макс кэшаўт:
Няма ліміту
JetsetSpins Casino

Скаргі і прэтэнзіі

Вырашаных праблем
0 з 0
Працэнт вырашаных
%
Пар. час жыцця скаргі
Пар. сума прэтэнзіі
USD
Няма скарг

Як шкада! На дадзены момант няма апублікаваных скаргаў.

JetsetSpins Casino

Падрабязны агляд

ІІ-зводка
ChatGPT logo Claude logo Perplexity logo Gemini logo
JetsetSpins Casino

Рэгістрацыя і ліцэнзаванне — JetsetSpins Casino

JetsetSpins Casino заснавана ў 2026 годзе; не мае зарэгістраванай юрыдычнай асобы, не ліцэнзавана і адпаведна не праходзіць рэгулярнае тэсціраванне і сертыфікацыю.

Платформа і выбар гульняў

Заклад працуе на уласнай распрацоўкі і прапануе 6407 слотаў ад 31 распрацоўшчык. сайт адаптаваны для мабільных прылад (планшэтаў і смартфонаў на Android і iOS). даступныя гульні з жывымі дылерамі (5 правайдэраў). Гульні казіно карэктна працуюць у ўсіх сучасных браўзерах. Спампоўвальны кліент не прадугледжаны. Сярод дадатковых сэрвісаў ёсць , , . У платформу JetsetSpins Casino інтэгравана партнёрская праграма; агляд — Jetset Traffic.

Рэйтынгі і водгукі гульцоў

Зараз ацэнка аўтаматычнай рэйтынгавай сістэмы (ARS) для JetsetSpins Casino — 47.4 з 100, ацэнка карыстальнікаў — 54 балы (метадалогія і гісторыя — вышэй). На нашай платформе няма істотных скаргаў гульцоў на гэта казіно.

JetsetSpins Casino пакуль мала абмяркоўваецца ў каментарыях і супольнасці. Далучыцца да дыскусіі на форуме можна у гэтых тэмах, пакінуць водгук — на старонцы водгукаў.

Стварэнне ўліковага запісу

Рэгістрацыя ў анлайн-казіно простая; ёсць хуткая опцыя ў два клікі. Прымаюцца гульцы з 319 краін (абмежаванні — у табліцы).

Дэпазіты і вывад сродкаў

JetsetSpins Casino падтрымлівае 2 валюты (спіс валют) з пераводамі праз 7 плацежных сістэм (варыянты дэпазіту); мінімальны дэпазіт — 10 EUR. Мінімальны вывад ад 10 EUR, выплаты праз 8 плацежных сістэм (спосабы вываду).

JetsetSpins Casino не падтрымлівае гульню на крыптавалюту

Ліміты вываду у T&C не пазначаны, таму могуць моцна адрознівацца. Казіно не прапануе функцыю ўтрымання сумы вываду. Пасля верыфікацыі ўліковага запісу заяўкі на вывад звычайна апрацоўваюцца на працягу каля 72 гадз. (з улікам выходныя). Падчас вываду можа спатрэбіцца верыфікацыя асобы гульца.

Лакалізацыя і падтрымка гульцоў

Для JetsetSpins Casino падтрымка і лакалізаваныя версіі сайта: на сайце і ў падтрымцы даступная 1 мова (дэталі). Падтрымка гульцоў — праз жывы чат, email, рэжым 24/7. У нашай сістэме разгляду скаргаў прадстаўнік казіно не зарэгістраваны. Што датычыцца JetsetSpins Casino, няма ніводнай скаргі.

Шматузроўневы кантроль адказнай гульні рэалізаваны праз набор інструментаў самаабмежавання.

Бонусы — JetsetSpins Casino

Праграма лаяльнасці JetsetSpins Casino уключае шырокую бонусную палітыку з прома для новых і пастаянных гульцоў. Зараз даступныя 3 прапановы: Бездэпазітны бонус, Бонус на дэпазіт, Кэшбэк бонус.
Поўны пералік — у раздзеле бонусаў.

Наш навінавы і бонусны 4LUCK Telegram-канал.
Далучайцеся!
Абноўлена: Сёння
JetsetSpins Casino

Новыя бясплатныя слоты

Monopoly Roll ‘Em
Monopoly Roll ‘Em
Evolution Gaming
Аддача:
96.97 %
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
/
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Tasty Bonanza Max Scatter
Tasty Bonanza Max Scatter
Booming Games
Аддача:
96 %
Валацільнасць:
Высокая
Барабанаў / Ліній:
6 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Train Heist Jonny Cash
Train Heist Jonny Cash
BGaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
The Robbery
The Robbery
Betsoft Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Diamond Blitz 3
Diamond Blitz 3
Red Tiger Gaming
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Cosmic Clusters
Cosmic Clusters
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Shark Feast
Shark Feast
Play'n GO
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
6 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Harvest Moon Grave Profits
Harvest Moon Grave Profits
Pragmatic Play
Аддача:
Валацільнасць:
Барабанаў / Ліній:
5 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Golden Fish Collector
Golden Fish Collector
Evoplay
Аддача:
96.36 %
Валацільнасць:
сярэдне-высокая
Барабанаў / Ліній:
3 /
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Wealth Bells 40
Wealth Bells 40
Evoplay
Аддача:
96.21 %
Валацільнасць:
Сярэдне-нізкая
Барабанаў / Ліній:
5 / 40
Бонуска / Спіны:
/
Купля бонускі:
Глядзець усе
JetsetSpins Casino

Навіны, падзеі, артыкулы

Задаць пытанне
Events
0 2 months таму
Разыгрыш 500 000 EUR Spinergy Run ад Formula Spin
Spinergy Run в серии турниров от Formula Spin У паветры вісіць энергія, калі барабаны разгараюць імклівую гонку да вяршыні. Кожны абарот падкорм [...]
00:00 13.03.26 23:59 21.12.26
Events
0 4 months таму
Разыгрыш 34 100 000 RUB Круты сезон ад Evoplay
Клёвы сезон у серыі розыгрышаў ад правайдэра Evoplay Вясна - гэта не толькі цёплы, але і клёвы сезон! Далучайся да 8 сеткавых турніраў Evoplay - [...]
00:01 01.04.26 23:59 01.06.26
Events
0 4 months таму
Разыграванне 100 000 000 RUB - Мільёны з неба ад BGaming
Мільёны з неба ў розыгрышы ад правайдара BGaming Пагрузіся ў грандыёзны розыгрыш 77 000 прызоў ад BGaming, дзе ў любы момант табе могуць выпасці бу [...]
00:00 12.03.26 23:59 31.12.26
Events
0 4 months таму
Разыгрыш 4 000 000 RUB Вясновыя прызы ад Yggdrasil Gaming
Вясновыя прызы ад Yggdrasil у розыгрышы правайдэра Ігдрасіль Геймінг Пара адпраўляцца на пошукі падарункаў! Удзельнічай у раздачы выпадковых пры [...]
23:00 26.03.26 22:59 06.04.26
Events
0 4 months таму
Турнір на 10 000 000 RUB: Цемнае царства ад Play’n GO
Цёмнае царства ў турніры правайдэра Play’n GO Серыя Dead вяртаецца! Гуляй у легендарныя слоты Play’n GO, у тым ліку Book of Dead GO Collect і ат [...]
00:00 27.03.26 23:59 02.04.26
Усе падзеі
JetsetSpins Casino

Інфармацыя аб публікацыі

Параметры Размешчана на нашым сайце
Дата дадання 19 сакавіка 2026 г. у 19:31
Апошняя рэдакцыя 19 мая 2026 г. у 08:27
Праглядаў 117
JetsetSpins Casino

Аўтар карткі

Параметры Агляд JetsetSpins Casino падрыхтаваны і апублікаваны
Публікацыя 4LUCK Выдавец
Аўтар карткі
Праверана фактчэкерам LiliyaPlaschova LiliyaPlaschova Галоўны кантэнт-рэдактар |
Усе правы абаронены

Усе брэнды і гандлёвыя маркі, згаданыя на гэтай старонцы, належаць іх уладальнікам і выкарыстоўваюцца выключна ў інфармацыйных мэтах у адпаведнасці з умовамі добрасумленнага карыстання.

Казіно

Апошнія водгукі ігракоў (2)

Ранг
10
Рэпутацыя
558
Публікацыі
364
Падпісчыкі
0
Рэгістрацыя
2 лют 2025 г.

Усім добры час сутак! Зарэгістраваны ў гэтым праекце ўжо даўно. Рэгістрацыя была простая і хуткая, без якіх-небудзь праблем. Зрабіў дэп, прайграў і забыў. Потым прыйшоў ліст на пашту з апавяшчэннем, што сайт абнавіўся, плюс у тым жа лісце быў бездэп. На шчасце, бездэп было даволі лёгка адмыць. Правайдэраў і слотаў на сайце даволі шмат. Плацежных сістэм таксама хапае. Пра верифікацыю нічога не ведаю, хлусіць не буду, вывелі без яе. Для вываду з бездэпазітнага бонуса паставілі зрабіць дэп 25 баксаў. Вывады ў іх вельмі доўгія, не менш як 12 гадзін. Рабіў некалькі дэпаў пад розныя бонусы, у выніку дзякуючы бездэпам прыкладна пры сваіх застаўся. Дызайн абноўленага сайта мне зусім не спадабаўся, на мой погляд, стары дызайн быў лепшы. Амаль кожны дзень прыходзяць лісты з прапановамі на дэпазіт. Падтрымка на сайце такая сабе, звычайна даводзілася вельмі доўга чакаць сваёй чаргі, як цяпер справы, сказаць не магу, перастаў там гуляць. Лічу, што адзіны плюс гэтага праекта – гэта кэшбэк, які можна атрымаць двойчы на тыдзень, першы на самой старонцы, другі па спасылцы з афіцыйнага канала Telegram.

0
0
0  
Калі ласка, пачакайце...
avatar-78431
Experienced
Ранг
5
Рэпутацыя
87
Публікацыі
62
Падпісчыкі
0
Рэгістрацыя
20 лют 2026 г.

Я гуляў на JetsetSpins casino зімой гэтага года, выпадкова наткнуўся на латесте і вырашыў пакінуць водгук. Увогуле гульнявы досвед тут падобны на многія пляцоўкі, дэпазітаў у мяне на 200 баксаў, можа, выводаў на столькі ж, таму вырашыў перастаць гуляць у нулі, але не таму што нешта не ўлаштоўвала, хутчэй таму што платформа нічым не запомнілася, лягчэй было забраць сваё і сысьці, па складзе тут усё добра, слотаў і правайдэраў хапае, памылак з боку сервера я не назіраў, калі рабіў першы дэпазіт, як і ўсюды амаль, давалі бонус, але я рэдка імі карыстаюся, таму, апроч таго, што бонусы тут даюць часта вельмі, нічога сказаць не магу. Пасля першага вываду кінулі верыфікацыю, у гэтым няма нічога такога, таму прайшоў яе, заняло суткі, здаецца, але я нікуды і не спяшаўся, пасля верифікацыі вывад прыйшоў у працягу гадзіны, здзівіла, уласна, таму я і пагуляў там яшчэ некаторы час, але не вельмі зацікавіў.

У выніку я б раіў там пагуляць, калі любіце бонусы з вагерам і шукаеце новыя пляцоўкі, а так ёсць месцы і перспектыўней ну і з ліцэнзіяй хаця б.

0
0
0  
Калі ласка, пачакайце...
Усе водгукі (2) пра JetsetSpins Casino
Пакінуць свой водгук

Ацаніць казіно і напісаць водгук